Vítejte ve dračím světě

DRAKOVĚDA

Draci v knihách: Svět draků

Svět draků

Svět draků je velice hezká knížka. Je tam spousta obrázků a článků. Píše se tam o druzích draků, o tom, kde žijí a obrázky tomu dodávají život. Je tam velice barev a je vidět, že autorka na tom strávila nějaký ten čas.

Není to tedy zrovna dlouhá kniha. Měla jsem ji přečtenou za jeden den. Jak říkám, je tam spousta obrázků. Ale tvoří skoro celou knihu. Když už tam jsou články, tak krátké. Ale získala jsem mnoho informací. Kniha není moc dlouhá, cca 80 stránek. Ačkoliv to není dlouhé, je to vážně moc hezké. Dávám palec nahoru. :)

Tuto knihu bych tedy doporučila spíše těm, kteří se chtějí podívat na obrázky, ale zdaleka ne těm, kteří rádi čtou a na obrázky se moc nedívají...

Já osobně ráda čtu, ale v téhle knížce jsou důležité spíše ty obrázky. Články také, ale nezískáte z nich tolik informací. Je to knížka zhruba tak od sedmi let. Prostě od té doby, co už umíte dobře číst. Nevím tedy jak vám, ale mě se tato kniha líbila. Má svoje plusy i mínusy, ale... Prostě a jednoduše... líbila se mi. :)

Zdroj:
Svět draků, autorka: S. A. Caldwellová
Přidáno 02.09.2013, Feurer