Vítejte ve dračím světě

DRAKOVĚDA

Drakověda: Draci a jiná podoba

Snad všichni lidé si myslí že draci vyhynuli nebo nikdy nebyli, ale zapomínají na přispůsobivost.

Draci se mohli během staletí přispůsobi svímy dovednostmi a krytím tak že ne sebe za vlivu uvolnění energie začali brát lidskou nebo zvířecí podobu.

Znaky u draků ze schopností lidské podoby:

Tito draci mají i ve své dračí podobě poměrně lidské proporce končetin, ětšinou používají přední tlapi jako ruce a čýstečně mají větší zadní tlapi takže mohou určitou dobu chodit po zadních.Někteří si mohou osvojit i řeč.

V lidské podobě mají dost váhavou charakteristiku protože i obyčejný člověk ůže tak to vypadat.Jsou to "lidé" vysocí, štíhlí a z velice(většinou až moc) dlohýma nohama a prsty.Jsou také velice obratní a pozorní takže sliší a vydí o něco lépe než ostatní.Nejlépe se ale dají poznat podle očí:Většinou je mají valké a o něco zapadlejší než normálně.Od panenky se jim táhnou jakoby zlaté ale málo vyditelné "plamínky" které se postupně rozpíjí do jiné barvy.Také barva očí je dost výrazná:bud modrá zelená opravdu sitý a zvláštní odstín hnědé s odleskem do zelena.Tipické ale málo kdy vyděné jsou oči dnědé z barevnými tečkemi:Kdyř¨ž se do nich lépe podíváte zjistíte že jsouv něm občas maličké zelené, modré nebo červené tečičky, to je způsobené tím že drak je v lidské podobě opravdu hodně dlouho.

Drakům se většinou mění barva vlasů takže když jsou jako malé děti blondaté tak se do dospělosti přebarvý do tmavě hnědé.

znaky draků ze schopností zvířecí podoby

Titi draci už neužívají tlapy jako ruce a ani nechodí po dvou. Většinou na sebe berou podobu vlčí, kočičí nebo jakého koli psa.Ve zvířecí podobě se nedají rozpoznat.Jedině kdyby jste je vyděli při ůplnku kdy jsou tak nejistí a rozmrzelí že běhají celím lesem jen tak.

Přidáno 03.11.2009, mija