Vítejte ve dračím světě

avatar
► OBRÁZKYTEXTYFOTOGRAFIETVORBA

Veronic: Trojice

nedračí tvorba, 24.02.2016
Trojice ©Veronic
Normálně bych sem něco podobného vůbec nedávala, protože je to jen takový experiment a navíc kvůli selhání tabletu nedodělaný, respektive dodělaný jen velmi rychle a nepečlivě.
Chtěla jsem zkusit namalovat tu samou věc třikrát (ok mělo to být víckrát, ale to mi očividně nebylo přáno :D) různými technikami. Nakonec to úplně to samé není, jak jsem postupovala, některé věci jsem (možná :D) vylepšovala.
Kresleny byly tak, jak jdou popořadě.
Ta první dělána způsobem, jakým obvykle v pc maluju, tedy brushem s malou hustotou, kde přítlak ovládá krytí. To se mi z nich líbí nejméně.
Druhá, to byl experiment, nikdy dřív jsem se o nic podobného nepokoušela. To mě bavilo nejvíc a jsem s tím asi nejspokojenější :) Děláno normálním štětcem s malým krytím, přítlak ovládá velikost stopy. Ale jen malinko.
Třetí.. no, něco podobného jsem dělala jen jednou (http://www.dracisvet.cz/obrazky/veronic/sestricka) a před dvěma lety :D Taková kombinace všeho možného a řeknu vám, s nefungujícím tabletem udělat slušný lineart, to je o nervy :D V půlce práce už to začalo zlobit. Ale i to mě bavilo, bylo to nové :) I se mi líbí, jak se to trošku zmrvilo při ukládání do png :D Vypadá to líp. Kdybych chtěla, tak toho efektu nedosáhnu :D (zesvětlená ohraničení stínů a tak)

Neodpustím si seznam věcí, co bych opravila, kdybych měla tablet:
Pozadí. U všech. To bylo utrpení na závěr :D
U druhé to podivné obočí a vlasy
U všech uši a krky

No, na dlouho dobu předpokládám poslední digitální věc, co jsem stvořila :D a to to měl být trénink na ty lepší a kvalitnější věci :D Tohle je jen náhodný obličej. A dost divný.

Photoshop CC, dvě odpoledne práce
A.. RIP Genius G-Pen M712 :D budu na tebe vzpomínat s láskou, i přes to všechno utrpení.

Trošku větší verze: http://orig08.deviantart.net/132b/f/2016/054/c/1/t...