Vítejte ve dračím světě

avatar
► OBRÁZKYTEXTYFOTOGRAFIETVORBA

Forestia: Bezpečný průchod

nedračí tvorba, 02.02.2015
Bezpečný průchod ©Forestia
Bezpečný průchod; protože temnné lesy okolo by mohly být i poměrně nebezpečné. Léto je pryč a ve stínech okolo možná číhají ne zrovna přátelské bytosti. Teď jste nicméně v bezpečí; alespoň dokud slunce nespadne níž a stíny nebudou delší a tma najednou hmatatelně blíž.

Vodovky a tempera na B2, vytvořeno v posledních dnech při poslouchání nahrávek z přednášek (z věčného čumění do obrazovky je mi už blbě a navíc mně vyloženě svrběly prsty, začaté to bylo někdy v říjnu). Akorát mně štve, že mi to nejde vyfotit a upravit tak, aby to vypadalo jako ve skutečnosti. Barvy jsou divný (hlavně modrá), přechody v lese jsou méně plynulé, tráva je bledá a to listí na zemi pak vyloženě "řve",... no eh.
Inspirováno jednou fotkou; původně to mělo být co nejvěrnější, ale jak jsem to vzala do ruky po třech měsících, udělala jsem si jinou představu a začalo si to žít úplně vlastním životem :B pokud by vás to zajímalo, hodím odkaz, ale asi bych se raději vyhnula srovnávání. (ale klidně jako inspiraci to klidně ukážu)